Kurumsal Hosting Hizmeti


Kurumsal Hosting Hizmetinin Amaç Ve Kapsamı Nedir?

 

            Barındırma altyapılarının ve işlemlerin daha da karmaşık hale gelmesiyle hosting hizmetlerinin önemi de artmaktadır. Barındırma hizmetlerinin yönetilmesi için kurumsal hosting hizmeti almak en iyi çözüm olacaktır. Kurumların, alınan hizmet ile cihaz kontrolü ve bakımı, veri güvenliği gibi altyapı yatırımlarından kurtulmasını sağlar.

 

 Kurumsal Barındırma Hizmetleri Neler Sağlıyor?

 

            Kurumsal şirketlere ve kamu kurumlarına sağladığımız kurumsal barındırma hizmeti ile mevcut bilgi işlem yönetiminizi daha kolay hale getiriyoruz. Birçok kurum bilgi teknolojileri altyapılarını etkin ve verimli yönetebilmenin yolunu aramakta ve yatırım yapmaktadır. Vereceğimiz kurumsal hosting hem altyapı maliyetinizi düşürerek, otomasyon verimliliği artmakta ve gelişmektedir.

 

            Bilgi teknolojileri ve web tabanlı programların daha hızlı ve güvenli çalışması bir sorun olmaya başlamaktadır. Kurumsal yapıların dar bütçeleri ve yeterli ekipman ve personel ayıramamaları nedeniyle kurumsal hosting hizmetlerimiz sayesinde bilgi teknolojilerine yönelik yatırımlar azalmakta ve iş yükü azalmaktadır.

 

 Kurumsal Hosting Hizmetleri ile Neler Yapılabilir?

 

            Büyük yatırımlar yapmaya gerek kalmadan, veri merkezinizin yönetimi için harcanan zaman ve personel ihtiyacı azalmaktadır. Hosting hizmeti için gerekli veri merkezi odası, cihazlar, ısıtma ve soğutma sistemleri, güç tüketiminiz ortadan kalkar. Mevcut ölçekte verilen hizmetlerin daha güvenli ve ihtiyaca yönelik çözümler üretecek şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Uygulamalarınızın hızlı ve yüksek performansta çalışmasını sağlıyoruz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.